Vodafone Self Servis

Platform: Blackberry
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

Vodafone Self Servis Uygulaması ile abonelik işlemlerinizi kendiniz yapın; hem zamandan, hem paradan tasarruf edin.

Vodafone Self Servis Uygulaması, bireysel abonelere hatları ile ilgili birçok işlemi yapabilme imkanı sunuyor. Paket bakiyelerini* kontrol etmek, ya da yeni paket almak; faturalı hatlar için güncel kullanımı veya geçmiş fatura detaylarını incelemek; faturasız hatlar için TL bakiyesini öğrenmek, TL yüklemek** ya da transfer etmek artık çok daha kolay.

Cep telefonunuzla Vodafone şebekesi üzerinden internet bağlantınızı sağlıyorsanız şifre girmenize gerek kalmadan direk Self Servis uygulamasının menüsüne ulaşıp, hızlı ve pratik şekilde abonelik işlemlerinizi ücretsiz*** olarak yapabilirsiniz.

Eğer kablosuz ağ üzerinden bağlantınızı sağlıyorsanız, Self Servis uygulamasına giriş için şifre girmeniz gerekir. Şifrenizi S ya da SIFRE yazıp 7048'e ücretsiz kısa mesaj göndererek kolaylıkla alabilirsiniz.

Self Servis uygulamasından bir süre için sadece bireysel aboneler faydalabilirler.

* Faturalı abonelerimiz için son 48 saat içerisinde yapılan kullanım bu bilgiye dahil değildir. ** Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için kredi kartı bilgilerinizin Online Self Servis’de tanımlı olması gerekmektedir.*** Vodafone Self Servis akıllı telefon uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Vodafone Self Servis Uygulaması’nı uygulama marketinden indirmek için kullanacağınız internet bağlantısı mevcut data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Vodafone Self Servis akıllı telefon uygulaması’nın kullanımı ücretsizdir. Vodafone Cep Merkezi arama modülünde kullanılan 3. parti uygulamasından gelen haritanın kullanacağı internet bağlantısı için mevcut data tarifenizden ücretlendirilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;