TuneIn Radio

BlackBerry RIM İçin Çevrim İçi Radyo Dinleme Uygulaması

Platform: Blackberry
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com gezginler.net

TuneIn Radio, toplam elli binin üzerinde kanal listesi ile mobil kullanıcılar arasındaki en popüler radyo uygulamalarının başında gelmektedir.

Yerli ve yabancı on binlerce radyo kanalının yer aldığı TuneIn Radio ile 3G ya da kablosuz internet bağlantısı üzerinden dilediğiniz radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Birçok Türkçe radyo kanalının da bulunduğu uygulama, sade ve kullanışlı arayüzü ile hemen her seviyeden kullanıcı için son derece başarılı bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Dinlediğiniz radyo türüne benzer yeni radyo kanallarını keşfetmek istiyorsanız, uygulamada yer alan "sevebilirsin" seçeneğini tercih edip, o sırada dinlediğiniz radyo türündeki diğer radyo önerilerine göz atabilirsiniz. Sorunlu radyo kanallarını da kolayca rapor edebileceğiniz uygulama, başarılı arama özelliği ile de öne çıkıyor.

Güne müzik dinleyerek başlamak ya da günü müzik dinleyerek sonlandırmak için çeşitli özelllikleri bulunan TuneIn Radio uygulaması ile belirlediğiniz saatte yine belirlediğiniz radyo kanalı ile güne başlayabilirsiniz. Aynı şekilde, belirleyeceğiz dakika ile dinlemekte olduğunu radyo kanalının bir süre sonra kendiliğinden kapanması mümkün.

TuneIn Radio uygulamasını çok beğenmeniz halinde, uygulamaya ait olan "aracı" masaüstünüze taşıyabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

TuneIn Radio radyo dinlemenin ücretsiz yoludur. 70.000'den fazla radyo istasyonu ile karşınızda.

TuneIn Radio ile

  • Şarkı, şarkıcı ya da dünya üzerindeki radyo istasyonlarını arayabilirsiniz.
  • Beğendiğiniz istasyonları ya da şarkıları favorilerinize ekleyebilirsiniz.
  • Arka planda çalma
  • Uyku zamanlayıcısı ve sabah alarmlı
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;