LINE

BlackBerry için Online Sohbet Uygulaması

Platform: Blackberry
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Naver
tamindir.com gezginler.net

LINE uygulaması son zamanlara damgasını vuran sesli, yazılı ve görüntülü sohbet uygulamalarından bir tanesi. Özellikle tüm platformlarda varlığını sürdürmesi sayesinde hangi cihazı kullanırsanız kullanın arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan uygulamanın BlackBerry sürümü de görevini başarıyla yerine getirebiliyor.

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasından hızı ve sadeliği ile de sıyrılan uygulamanın sahip olduğu sticker özelliği sayesinde konuşmalarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz daha fazla sticker almak da elinizde ve renkli sohbetleri sevenler uygulamanın bu özelliğini beğeneceklerdir.

BBM ile de entegre şekilde çalışabilmesi sayesinde tek bir noktadan sohbetlerinizi yönetebilme şansınız doğuyor. Hem 3G hem de Wi-Fi bağlantılar üzerinden başarıyla çalışabilen uygulamayı alternatif chat uygulamaları arayanların denemesini öneriyorum. Tüm diğer platformlardaki arkadaşlarınızla da onlarda uygulama yüklü ise sohbet edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

Line, ücretsiz görüntülü arama yapabileceğiniz bir uygulamadır. Tamamen ücretsizdir. Sadece internete bağlı olmanız yeterlidir. Limit ve zaman sınırı olmadan özgürce konuşabilirsiniz. İstediğiniz kadar konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz.

• Uluslararası arama yapabilme• Kolayca fotoğraf ve ses gönderebilme• Bilgisayar ve akıllı tabletler içinde mevcuttur.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;