ING Mobil

Platform: Blackberry
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

ING Mobil, içerisinde ING Cep Şube, ING Cep Şifre, ATM-Şube Bulucu, Kredi Kartı ve Turuncu Hesap Başvuru Formu ve ING Bonus Fırsat Bulucu’nun yanında Kredi Hesaplama ve Döviz Çevirici gibi farklı araçları da bulunduran uygulamadır.

Uygulamanın içinde bulunan;

ING Cep Şube ile bankacılık işlemlerinizi her yerden kolayca gerçekleştirebilir, üstelik EFT/Havale işlemleriniz için işlem ücreti ödemezsiniz.

ING Cep Şifre ile İnternet Şubesi ve Cep Şube girişleriniz için tek kullanımlık şifre üreterek, işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. ING Cep Şube ve ING Cep Şifre’yi kullanmaya başlamak için ING İnternet Şubesi’ne giriş yapıp, ING Mobil menüsünden kurulumunuzu yapmanız gerekmektedir.

ING Mobil’de neler yapabilirsiniz?

ING Cep Şube1. Hesap İşlemleri2. Para Transferleri (EFT/Havale)3. Kredi Kartı İşlemleri4. Ödemeler(Fatura Ödeme/Cep Lira/Paket yükleme)5. Yatırım İşlemleri(Döviz Alış/satış)6. Bireysel Kredi İşlemleri

ING Cep Şifre

Cep Şifre kullanarak tek kullanımlık şifrenizi cep telefonunuzla üretir, işlemlerinizi güvenle gerçekleştirirsiniz.

Diğer İşlemler

1. ATM – Şube Bulucu 2. Kredi Kartı ve Turuncu Hesap Başvurusu 3. Kampanyalar 4. Döviz Çevirici 5. Kredi Hesaplama Araçları6. ING Bonus Fırsat Bulucu

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;