Deezer

BlackBerry için Müzik Dinleme Uygulaması

Platform: Blackberry
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Deezer Mobile
tamindir.com gezginler.net

BlackBerry cihazlarınız üzerinde yeni müzikler keşfedebileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz resmi Deezer uygulaması sayesinde, milyonlarca şarkıya tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Global bir müzik servisi olan Deezer, kullanıcılara 182'den fazla ülkede hizmet vermektedir ve yaklaşık 25 milyondan fazla şarkıya erişim imkanı sunmaktadır.

Türkiye'de de yayın hayatına başlayan popüler web servisi, kullanıcılara sunduğu farklı ve gelişmiş özellikleri sayesinde kısa sürede popüler olan uygulamalar arasında şimdiden yerini aldı.

Sınırsız, kesintisiz ve reklamsız müzik ilkesiyle yola çıkan servis, üyelik sistemine dayalı olarak çalışmaktadır. Farklı üyelik seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçerek servisin farklı özelliklerinden yararlanabileceğiniz gibi ücretsiz olarak kullanma şansına da sahipsiniz.

Yüksek kalitede müziklerin sizi beklediği Deezer BlackBerry uygulaması ile kendi müzik listelerinizi oluşturabilir, editörler tarafından hazırlanan listeleri dinleyebilir, kullanıcıların en çok dinlediği müziklere göz atabilir veya farklı tarzlarda yayın yapan kanalları takip edebilirsiniz.

Müziği seviyorsanız ve müziksiz yapamıyorsanız Deezer mutlaka BlackBerry cihazlarınız üzerinde yer alması gereken bir uygulama.

Deezer Özellikleri:

  • 25 milyondan fazla şarkıya erişim
  • Çevrimdışı mod özelliğiyle internet bağlantısı olmasa da müzik dinleyebilme
  • Reklamsız, kesintisiz, sadece müzik
  • Editör önerileri
  • Tüm cihazlar üzerinden kolay erişim
  • Kategori ve sanatçı bazlı radyo kanalları
  • Ekran araçları sayesinde, ana sayfa üzerinden uygulama yönetimi
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sevdiğin tüm müzikler, özenle seçilmiş yüzlerce öneri, her an yanında.

Deezer 182 ülkede faaliyet gösteren, global bir müzik servisi. Uygulamayı indir ve 15 günlük ücretsiz Premium+ üyeliğini başlat.

Ana özellikler:

- 25 milyon şarkıya sınırsız erişim.- Offline mod özelliğiyle internet bağlantısı olmadan da dinleme imkanı.- Sadece müzik odaklı yaklaşım. Reklamsız, kesintisiz.- Deezer Editörlerinin bizzat seçtiği öneriler.- Tüm cihazlardan müziğe erişim: PC, mobil cihaz, tablet. - Binlerce tematik ve sanatçı bazlı radyo kanalı.

- Canlı karo ile Deezer'daki en yeni içerikleri anında takip etme imkanı. İkincil karolarla favori şarkıların ana sayfaya eklenebilmesi özelliği.- Uygulamanın yeni ana sayfası kişisel müzik arşivine ve kişiye özel önerilere doğrudan erişim sağlıyor.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;